Pro opleidingen

Pro opleidingen bij duikschool Big Bubbles

Dive Guide

SSI Dive Guide, je eerste stap in de professionele richting is bijna gezet

De SSI Dive Guide status is de eerste stap voor een professionele carrière binnen de duikwereld. Deze cursus is erop gericht je duikvaardigheden te perfectioneren. Je theoretische kennis wordt op een professioneel niveau gebracht. Je leert duiken te organiseren, veilig te leiden en toezicht te houden op gebrevetteerde duikers. Verder mag je zelf een aantal opleidingen en programma’s gaan geven.

De  SSI Dive Guide status is een uitgebreide en intensieve opleiding waarbij veel van je eigen inzet wordt gevraagd.


De SSI Dive Guide leert jou de praktijk van het begeleiden, demonstreren, briefen en nabespreken van de activiteiten.

Wat zijn de cursusvereisten?

in het bezit zijn van een volledige Total Diving System

minimumleeftijd 15 / 18 jaar (actieve status)

SSI Diver Stress and Rescue

40 gelogde duiken

In bezit zijn van de specialtys: Navigatie, Nacht duiken en Diep duiken

bewijs van medische keuring niet ouder dan een jaar

Hoe ziet de cursus eruit?

De cursus bestaat uit:

4 theorie lessen
4 binnenwater sessies
4 buitenwater sessies op diverse duiklocaties

theorie examen

1 examenduik (individueel)

De specialty is inclusief:

  • SSI Dive Guide digitale kit
  • digitaal SSI Dive Guide brevet

Kosten 685,– euro

(Dit in inclusief de eerste fee aan SSI)

De eerste Dive Guide opleiding in 2025 is gestart. heb je belangstelling voor de volgende opleiding? geef je dan snel op.

SSI Dive Master


Voorwaarden:

Je bent Dive Guide

Upgrade naar Divemaster

Minimaaal 60 gelogde duiken

SSI Fee is betaald en

Science of diving.

Als je hieraan voldoet ben je nu duikprofessional met actieve status en je bent tevens snorkel instructeur

.

Erkenningsbrevet

Assistent Instructor

Het Assistant Instructor brevet is de volgende stap nadat je een Divemaster bent geworden en nieuwe stap op je pad naar duikinstructeur. Hiermee doe je waardevolle onderwijservaring op. Je oefent briefings, geeft theorie en les in het water. Als je je carrière als duikprofessional wilt vervolgen kun je de Instructor Training Course afronden, slagen voor een Instructor Evaluation en zo Open Water Diving Instructor worden.Duiken is meer fun en veiliger als je er alles van af weet.

Vooropleiding, je bent in het bezit van het brevet Divemaster.

Minimale leeftijd 18 jaar en minimaal 60 gelogde duiken.

Ben je geinteresseerd, stuur een mail naar info@bigbubbles.nl en we nemen dan zo snel mogelijk contact op.

.


    • Duikcentrum Big Bubbles
    • Revalstraat 7
    • Deventer
    • 0628355350
    • eefscheltinga@bigbubbles.nl
    • BTW:NL003813340B68 KVK: 83383069

    Partner van:

    Vrijdag 4 en zaterdag 5 april zijn winkel en vulstation de gehele dag, van 9.00u tot 17.00u geopend. Dit i.v.m. het 25 jarig bestaan van Tuinmani.

    Voor vullen graag een app sturen naar 06 283 55 350.